Skład

Łukasz

Łukasz

Statyczność nie leży w jego naturze, jak i małomówność. Gadatliwy kabareciarz, który uwielbia się pokazać, wykazać oraz wszelako ruszać po scenie i wydawać różne odgłosy.

Dominik

Dominik

Spokojny i wyluzowany. Jak się rozkręci to staje się gwiazdą występu. Nie wygrasz z nim w pojedynku na miny, ma ich cały repertuar; a limeryków ci u niego dostatek.

Krzysztof

Krzysztof

Jego ulubione dania to omlet z absurdu oraz ironia w sosie własnym. Szybki, energiczny, elokwentny. Czasem tylko nie wie, co powiedzieć i uroczo wtedy wygląda.

Ania

Ania

Mówi o sobie crazy woman. Patrzy na świat przez rude okulary, a jej ulubiona potrawa to Jesiotr w Grzybach.

Tomek

Tomek

Prywatnie wyważony krytyk muzyki filmowej. Na scenie wściekły niczym Tommy Lee Jones w Ściganym. Jego żarty osiągają astronomiczne kwoty na czarnym rynku.

Kasia

Kasia

Na scenie jest jak taran; zagra babę ze wsi, słodką nastolatkę i dostojną damę. Jeśli spodziewasz się, że nie złamie na scenie jakiegoś tabu, to się źle spodziewasz.

Piotr

Piotr

Jego wyjątkowe poczucie humoru poparte błyskotliwymi pomysłami, przybiera postać ekspresowych ripost, po których jedynie on jest w stanie zachować kamienną twarz. Każdy swój dzień rozpoczyna od słów: „Panie, co pan?”.