Co gramy

wieloryb

WIELORYBEK – forma, gdzie Wy rzucacie słowo, a my gramy do niego niezliczoną ilość improwizowanych historii. To pole do popisu dla kreatywności i wyobraźni. Jest zabawnie. Jest zaskakująco. Jest spontanicznie i jak zwykle Niepowtarzalnie!

panga

PANGA czyli Publiczność Angażowana Gazetą – Dramat, Thriller a może Przygodowy? Przyjdź i pomóż nam wybrać najlepsze zajawki filmów z gazety, a my spróbujemy to odegrać! I to nie raz i nie dwa!

plotki

PŁOTKI – Tylko u Nas świeże plotki wprost ze świata polskich i zagranicznych celebrytów, najnowsze newsy, skandale, nieprawdopodobne historie, które wstrząsnęły mediami, a wszystko to okraszone dobrym impro. Zapraszamy na opowieści tworzone na żywo z prawdziwych wydarzeń, bo tylko życie pisze najlepsze scenariusze!

konik

KONIK – To improwizacje teatralne z fachowcem w swojej dziedzinie, ale nie byle jakim, bo pasjonatem i hobbystą. Forma jest wzorowana na formacie pochodzącym z teatru iO z Chicago. Daj się zaciekawić nieznaną Tobie dziedziną, zobacz Naszą impro interpretację danego zagadnienia, dowiedz się więcej zadając pytania naszemu Znawcy.

strojnik

STROJNIK – czyli stylizowane krótkie formy. To specjalnie dobrane gry pod tematykę występu. Dotychczas zagraliśmy dla Was impro spod znaku: służby zdrowia, szkoły, sportu, szlachty polskiej, telewizji, filmu, zombie, dziadów, agentów X-files oraz gangsterskich i angielskich klimatów. Co będzie następne? Zdecydujcie sami.